Тут Ви можете залишити Ваш відгук про нашу аптеку або наш сайт.

 

 
 1. — Андрій ·

  Повністю задоволений обслуговуванням аптекою на вул. Симоненка. Провізори ввічливі, надають консультацію, чітко здійснюють продаж ліків. Згоден, що якась система лояльності не завадила б!

   

 2. — Мирослава ·

  Чому на сайтi вашоï аптеки в пошуку медикаментiв бiльшiсть лiкiв по невiдомiй цiнi,а додзвонитись на будь-який телефон майже не реально?!!!! Для чого ваш сайт та вашi телефони?

   

 3. — макс ·

  Здравствуйте! Пожалуйста, сделайте карточки лояльности со скидками % для постоянных клиентов. Покупаю практически только в ЗНАХАРЕ на 4-5 тыс. грн в год, а никаких бонусов, накопительной системы скидок нет для постоянных покупателей. (карточки Терапия, Оранж, Медикард не в счёт, т.к. они касаются скидок на узкий круг специализированных лекарств)
  Благодарю за внимание!

   

 4. — Олег ·

  При пошуку ліків Не показує аптеку Личаківська, 54/2
  Дякую.

   

 5. — Наталія ·

  Чому в результатах пошуку медикаментів не вказані ліки на вул.Дорошенка???????

   

 6. — людмила ·

  Жахливо! Просто не можливо додзвонитись на довідку . Два стаціонарних номери зайняті безперервно, а київстар-не відповідають.

   

 7. — Уляна ·

  Не рекомендую аптеку Знахар на пр.Ч.Калини Сихів. Не вміють працювати з покупцями, хамовиті та зверхні провізори. Сьогодні о 18-00 год. 29.11.2016р. хотіли придбати пустишку Авент 1 шт. Вони йдуть в коробочці по 2 шт. ціна близько 162 грн. Але провізори відмовилися продавати, аргументуючи що модна купити тільки 2 бо їм керівництво забороняє розпаковувати. Вони не коштують дешево, а по друге на Сихівській в тій же аптеці Знахар продають 1 шт без проблем. Цікаво як же вони розпаковують таблетки і продають пластинками, а не цілими коробками? керівництво дозволяє? Не рекомендую.

   

 8. — Богдан ·

  Для чого дано ваші телефони якщо на нах ніхто не відповідає

   

 9. — Плахотна Лариса ·

  Відносно культури обслуговування в аптеці на Городоцькій82.Часто немає здачі, провізори вимагають самим бігти розміняти гроші, навіть у пенсіонерів.Сьогодні 7 жовтня провізор так себе вела в брутальній формі.На вимогу покликати зав і назвати прізвище, відповіла, що немає прізвища.Телефон зам не відповідає, значитьїм за таку поведінку нічого не буде.Чорна, кучеряве волосся, запнуте назад, років 40.Прошу розібратися з такою манерою поведінки!

   

 10. — Сергій ·

  Уточніть, будь-ласка, навіщо публікувати аж три телефони аптечної довідки, якщо перший постійно занятий, а враження таке, що він взалі відключений, а інші два просто не відповідають?

   

 11. — Оля ·

  Чи плануете відкрити аптеку на Левандівці?

   

 12. — Ніна ·

  Напишіть будь-ласка відповідність номерів ваших аптек і їх адрес, адже пошук ліків видає тільки номера аптек

   

 13. — Міша ·

  А можна список аптек з номерами, ато не можу знайти,дякую

   

 14. — Костянтин ·

  В режимі пошуку ліків вказується № аптеки в мережі “Знахар”. Де можна знайти відповідність номеру і адреси, чому це не висвітлено на головній сторінці?

   

 15. — Олена ·

  Я частіше за все купую ліки в аптеці на вул.Симоненка. Обслуговування і ціни досить привабливі. Але є пропозиція використовівати більше віконець для продажу, тому що черги в цій аптеці постійні, а це неприємно і не по- європейському…

   

 16. — Ольга ·

  Перший раз звернулася в аптеку Знахар на вул.Мазепи. Серед переліку медикаментів замовила в тому числі вітамін В12 в ампулах. Заплативши по чеку, вирішила переглянути перілік ліків, і бачу що замість В12 мені продали В1. Коли звернула провізору на це увагу, вона, в не дуже коректній формі, відповіла що дала мені те що я замовила. В розмові постійно наголошувала що це я неправа а не вона, бо я так сказала. На що мені довелося зауважити, що напевно все таки правий клієнт. Препарат мені поміняли, але на більшу кількість, щоб вкластися в попередню вартість,що мені взагалі не було потрібно, з доплатою. На завершення усього, провізор з іншого вікна запросила свого клієнта, який розраховувався карткою, ввести пін-код картки в моєму вікні, тому що там стояв термінал, незважаючи, що на той момент там лежали мої ліки, чеки, платіжна картка і тд. Залишилося неприємне враження після відвідин аптеки, хоча ціни буди справді нижчі в порівнянні з іншою мережею аптек.

   

 17. — Олександра ·

  Доброго дня. Звертаюся до Вас з пропозицією на рахунок оренди приміщення під аптеку у місті Золочів, хороше місце, нормальна оренда.Якщо вас зацікавить дзвоніть 067 277 39 68.
  Дякую

   

 18. — Міла ·

  шановні колеги, якщо ви претендуєте на обличчя міста… – змінюйтеся 1) моя електронна адреса mila.potapenko2010@gmail.com – НАЙГОЛОВНІШЕ – НАША ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАЙМЕТЬСЯ ВСІМА АПТЕКАРЯМИ, ТА ЇХ АДМІНАМИ – ХТО НЕ ПРОДАЄ ШПРИЦИ ЛЮДЯМ,ВВАЖАЮЧИ ЇХ НАРКОЗАЛЕЖНИМИ. – ЦЕ ВЕЛИЧЕЗНЕ ЗЛО. ВИ БУДЕТЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. ВАШІ НЕВІГЛАСИ АПТЕКАРІ ВІДПОВІДАЮТЬ – ЯКЕ ЦЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ В ТОМУ, ЩО УКРАЇНА НА 1 МІСЦІ ПО ТЕМПАХ ПОШИРЕННЯ ГЕПАТИТІВ ТА ВІЛ В ЄВРОПІ.Ваші аптекарі претендують на роль БОГА вирішують кому що продати а кому ні. Це – З Л О Ч И Н П Р О Т И О С О Б И Т А П Р О Т И У К Р А Ї Н И. тільки обмежені недалекі дурні люди можуть думати, що вони мають право не продати шприц людині нехай на 100% впевнені що він наркозалежний. ВИ -медики, а не судді. !!! ми документально підтверджуємо кожного дня такі випадки. ХОЧЕТЕ В ЄВРОПУ ? будьте гуманними та розумними. ТУПИМ В МЕДИЦИНІ НЕ МІСЦЕ. – всі хто може щось сказати з цього приводу – пишіть. 2) додзвонитися до вас – нереально. ганьба. 3) в контактах нема адреси офісу – ганьба. 4) де реакція на всі ці скарги? – відкрито? – ганьба. …. 5) моєму колезі сьогодні не дали книгу скарг ганьба. … а тепер і про обличчя міста можна поговорити… тільки до чого тут ви???

   

 19. — Ніна ·

  Тепер майже всі мають мобільні телефони і не завжди є можливість телефонувати на вашу довідку з міського телефону.
  Чому б вам не надавати довідки за мобільними номерами, як це роблять інші аптеки? Це була б справжня турбота про клієнтів.

   

 20. — Слободян Ольга Анатольевна ·

  Доброго дня. Звертаємося до Вас з пропозицією на рахунок оренди приміщення під аптеку у Хмельницькій області, місто Волочиськ. Якщо вас зацікавила дана інформація просимо звертатися за номером – 096-703-93-75, Ольга Анатоліївна

   

 21. — Марта ·

  Чому ніхто не відповідає на листи і на телефонні дзвінки?

   

 22. — Андрій Євгенович ·

  Я постійно обслуговуюсь в аптеці на вул. Симоненка буд.№ 3, і жодного разу, з часу відкриття аптеки, мені не нахамили, чи відмовились щось порадити. Всі працівники ввічливі, обізнані в асортименті. Я задоволений цією аптекою!

   

 23. — любов ·

  Сьогодні близько 6 год в Знахарі по вул Симоненка хотіла придбати ліки труксал які близько пів року купую без рецепта а сьогодні з якогось дива не продали без рецепта я не проти порядку яле оприділіться причому рецепт є виписаний ,не вимагали не взяла але це не єдина проблема !!! провізор яка в двоє мене молодша вела себе грубо обізвала мене хамкою хоч я не вимовила жодного грубого слова я просто завіряла що в мене ніколи не вимагали рецепт до речі це вже не перший випадок в цій аптеці хамського відношення до людей на жаль не звертаємо уваги поки це не стосується тебе прохання адміністрацію мереж аптек Знахар краще підбирати провізорі в ,несеш купу грошей в аптеку ще й нервовий стрес отримуєш!!!!

   

 24. — Тая ·

  Чому у вас так сильно відрізняються ціни по різних аптеках вашої мережі? Купила Гропринозин на Пасічній за 218 грн, потім через 10 днів на Дорошенка ті ж ліки вже були 341 грн. Подзвонила у вашу довідку, і мені пояснила, що ціни різняться. Я не сподівалась, що різниця може бути аж в 120 грн. Жахлива цінова політика у вашій аптеці!! Я попереджу усіх своїх знайоми і незнайомих про таку ситуацію!!

   

 25. — Оксана Петрівна ·

  Дякую дівчаткам з аптеки Знахар, що порадили купити Кардіомагніл у більшій дозі і ділити наполовину, так набагато дешевше виходить!

   

 26. — Олександр ·

  Вчора купував ліки в аптеці “Знахар” на Хмельницького, ціни дійсно нижчі у порівнянні з іншими. Купив на 1 крапельницю ліки в лікарні за 153 грн., а в Знахарі заплатив 130. Це 20 грн. на 1 крапельниці, а на десяти?
  Добре, що є така аптека поруч!

   

 27. — Sven ·

  Здравствуйте

  Я буду посещать Львов в следующем месяце.
  Я хотел бы купить Соматин:

  http://tabletki.ua/Соматин/

  Является ли она доступна на вашем pharamacy и какова цена?

  С уважением

   

 28. — Ростислав ·

  А де ціни?? Зробіть хороший сайт з пошуком та наявність назв медикаментів у кожній аптеці. Зробіть графу пошуку кращу з випадаючим списком. Внесіть аналоги препаратів.

   

 29. — Євген ·

  Чому я не можу додзвонитись до вас на довідку?
  Якщо не піднімаєте телефон , то хочаби ціни на сайт виставте.

   

 30. — Ірина ·

  До Вас тепер не реально додзвонитись!!!!

   

 31. — Наталя ·

  Сьогодні 1.04.16 були в аптеці “Знахар” що на вул. Мазепи. Нажаль, не знаємо імені провізора, обслуговувала нас не вперше. Купували вітаміни, провізор компенетно надала інформацію про більшість вітамінів, порадила акційну Суперію, хоча її я і хотіла купити. При нас перевірила термін придатності (вперше бачила таке в аптеці). Дякуємо за відмінне обслуговування і хороший настрій.

   

 32. — Андрій ·

  Перший раз сьогодні стикнувся з некомпетентним обслуговуванням. Хоча є постійним покупцем на Хмельницького. Купляючи в аптеці на Хмельницького препарат Ангельмін. Підійшовши до провізора яку вже давно знаю так як вона вже давно працює. Особисто її не знаю. Спитавши про препарат ангельмін вона відповіла що не має, я спитав повтрно він має бути бо на сайті він є. Вона повторно почала шукати сказавши що нема чи я не ту назву назвав. Порадивши купити київский варіант альбендазолу. Я знову наголосив що мені треба Ангельмін який мав би бути в продажу. тут підійшли ще дві працівниці одна стояла і підсміхувалась ехидно друга просто обурено коментувала що я вимагаю невідомо що. Після повторного прохання нарешті мені принесли упаковку цього препарату. Я попросив більшу кількість вона мені відповіла що тільки один є продажі.

  P.S/ Шановна адміністрація ви ж напевно читаєте коментарі людей невже не можна навести лад з професійністю свого персоналу. Чому купівля ліків має перетворюватись на цирк чи виставу. І я маю знати Ваш асортимент а персонал не компетентний навіть в асортименті та й ще у відповідь зверхньо насміхається. Буду вдячний якщо відбудуться позитивні зміни в обслуговуванні. так як я є постійний клієнт і лишив не одну тисячу гривень в вашій мережі

   

 33. — Оксана ·

  Вчора 12.03.2016 була в аптеці на вул. Городоцька. Купувала Лактацид, оскільки у мене є вади слуху, попросила касира розмовляти голосніше на що вона розкричалася « Я тут що маю перед кожною розпинатися?» Моє вам побажання; кваліфіковано підбирати персонал і вибирати ввічливих людей які люблять свою роботу!

   

 34. — Павло ·

  На жаль, дуже незадоволений якість сервісу у ваших аптеках. Практично кожного разу, коли приходжу – мене погано обслуговують (грубо, непривітно, без бажання допомогти, останнього разу навіть насміхались). І це практично по всіх аптеках Львова (особливо на вул.Городоцькій біля вокзалу – ще жодного разу звідти не йшов задоволений). Кожного разу змовчую, але вирішив до вас більше не ходити..Зробіть щось, адже аптеки у вас непогані, але персонал жахливий..

   

 35. — Оксана ·

  Доброго дня! Коротко розповім свою історію: 5 січня 2016 р. по дорозі на роботу мені раптово стало погано, я зайшла в аптеку, що знаходиться поруч з аптекою «Знахар» на вул. Дорошенка, з проханням поміряти тиск, бо стан був до втрати свідомості, в тій аптеці мені відмовили з причини відсутності тонометра!! і порадили звернутись в «Знахар». В дуже поганому стані я все таки зайшла до аптеки і попросила допомоги. Не можу підібрати усіх слів вдячності провізорам цієї аптеки! Це вся зміна, що працювала 5 січня, серед яких я запам»ятала лише п.Богдану, хоча всі активно долучились до надання мені першої допомоги, доки не приїхала швидка. Дуже приємно, що у такий складний період в державі, пригнічений моральний стан, залишається місце для добра та людяних вчинків! Безмежно вдячна усім працівникам аптеки на вул. Дорошенка! Керівництво має гордитись своїм персоналом і цінувати такі людські якості! Усім щиро бажаю здоров»я, радісних новин, здійснення мрій, роботи в задоволення і Божого Благословення в усіх починаннях! З повагою, Оксана Д.

   

 36. — Вова ·

  Доброго дня! Хотів би бачити одну з Ваших аптек на “мега” ринку “Південний”

   

 37. — Валерія ·

  Доброго дня!
  Аптеки у Вас чудові, і ціни хороші , і асортимент великий. :)

  Проте хотілось би щоб ви відкрили хоча б невеличку аптеку в районі вул. Зеленої- вул.Джорджа Вашингтона.
  У цьому районі немає жодної аптеки , хоча є багато новобудов (цілий мікрорайон), та багато старих високо-поверхівок , де живе старше покоління та багато мам з дітьми. Одним словом потенційних клієнтів тут багато :)
  Тому будемо Вам раді!

   

 38. — Світлана ·

  Давно користуюсь послугами аптечноі мережі “Знахар”. Ціни на більшість препаратів одні з найнижчих. Але 31.01.2016р. прикро була вражена непрофесйною та неетичною поведінкою провізора Козак Г.В., у аптеці “Знахар”, що на вул. Симоненка. Недільний ранок 10.00. У аптеці відкрито одне вікно обслуговування і в принципі це нормально, бо переді мною всього три людини. Очікую, зависає чи комп‘ютер чи термінал, провізор очікує, щось натискає очікую і я. За мною займає чергу мужчина. І тут, о диво, відкривається поруч ще одне вікно обслуговування. Відразу перебазовуюсь до цього віконечка, подумки радіючи, бо поспішаю до лікарні і терміново маю на велику сумму закупити ліки. Але пані провізор Козак Г.В. (принаймі потім вона так представилась, бейджиків справді в провізорів немає) каже так посміхаючись: “Мужчина, замовляйте!!!”. Кажу, що зараз моя черга і мужчина каже, що жінка ( себто я) перед ним стою, а він після мене займав, на що провізор сказала:“А я хочу обслужити мужчину!”))).Я зі здивуванням питаю, за якою такою ознакою вона мене дискримінує, що за гендерна нерівність, мужчина стоіть знітившись, каже до мене прошу замовляйте, а провізор знов до нього : “ Що вам, мужчина, замовляйте” і так посміхається, зашарілась вся, а на мене глиб і так з презирством: “А вам яка різниця, стояли до іншого вікна, от і стійте далі”. Що за хамство? Я розумію, що можливо у пані провізора особливе лояльне ставлення до осіб протилежноі статі, але вона на роботі і всі клієнти в однакових умовах та й рівень обслуговування не повинен залежати від особистісних уподобань, бо це є пряме порушення прав людини, дискримінація, неналежне виконання своіх професійних обов‘язків, низький рівень особистісноі культури. Тим паче, я розумію, якби стояла вагітна жінка, неповносправна особа, або мама з немовлям, а це мужчинчик під два метри зросту, до якого у провізора виникло якесь особливе шанобливе ставлення. Не витримала я такого хамства, попросила книгу скарг, довго, правда, не давали, але скаргу я таки написала. На що, почула від пані провізора, крики на весь зал, що які люди пішли тепер, що це буде на моій совісті… Ха! Це вже буде точно не на моій, а на іі совісті, бо приходять люди не до неі додому чи на дачу, а чи в бордель, а вона думає цього обслуговуватиму, а цього ні, а в АПТЕКУ, де вона працює і працює в сфері обслуговування, а це робота з ЛЮДЬМИ.

   

 39. — Андрій Андрійович. 74 роки. ·

  Ми з дружиною часто купляємо ліки на вул.Дорошенка. Обслуговування чудове. Дякуємо Вам за чуйне ставлення до хворих людей.
  Дуже погано що на сайті не працює функція “Пошук медикаментів”. Вам би було простіше , а нам набагато зручніше шукати ліки у Вашій мережі. Довідкові телефони бувають дуже ловго заняті , не дозвонитись. Повірьте , що це таки дуже нервує дозвонювачів.

   

 40. — Роман Лига ·

  На телефони довідкової додзвонитись не реально, а якщо і додзвонився дізнався в якій аптеці є необхідні препарати зробив замовлення за годину проїхав з одного кінця Львова в інший зайшов в аптеку попросив замовлення в кінцевому результаті в даній аптеці таких препаратів немає

   

 41. — Любомира ·

  Здається в оренду приміщення 30 м.кв. вул. Любінська 102. може вас зацікавить
  тел. 0972228437

   

 42. — Софія ·

  Я була у вашій аптеці на Червоної Калини 64, мені сподобалось бслуговування,касир привітний.І взагалі мені ця аптека подобається !

   

 43. — Ірина ·

  Для чого вказувати телефони довідок, якщо там не беруть трубки протягом кількох днів?

   

 44. — Кароліна ·

  Аптека стала дуже дорога. Нічим не відрізняється від інших аптек. А дещо є і дорожче.

   

 45. — Анна ·

  Жахливе обслуговування! Аптекар на дорошенка просто не додав решти! На мої зауваження почала сперечатися, що я їй не давала грошей! Оскільки сума була до гривні, а я поспішала, я пішла, але це реально ні в які ворота!

   

 46. — Олександр ·

  Для чого давати номера телефонів, якщо і так не відповідають((( Сервіс “-”

   

 47. — Василь ·

  При покупці 2-х Тест-смужкок HealthPro №50 отримайте Глюкометр HealthPro в подарунок. про таку акці. не знають в вашій аптеці по вул Червоної калини, можете прояснити?

   

 48. — Зоряна ·

  В аптеці по вул. Б.Хмельницького,1 є товар без терміну використання і без перекладу(вся інформація на анг. мові).А саме: бальзам після гоління фірми ЯКА “GREEN CARE FOR MEN”. Вже другий тиждень прошу , щоб провізори замовили у постачальника такий товар , але з перекладом та терміном придатності(бальзам дійсно чудовий і багато знайомих його купують).Шкода, але на сьогоднішній день на вітрині стоїть все той самий(без терміну придатності і без інформації на укр. мові), хоча оновлення товару було.Вважаю це халатністю провізора, який відповідає за отриманий товар, а не фірми постачальника, впевнена, що постачальник замінив би таку продукцію.

   

 49. — Людмила ·

  Довідкові телефони не відповідають. Коли іде довгий зумер-виклик – просто “скидають” дзвінок по декілька разів. Додзвонитися просто неможливо. А буває просто необхідно терміново дізнатися про наявність ліків. Сервіс пошуку не дає результатів. Тому і немає бажання купувати в “Знахарі”. “Сервіс” на “найвищому” рівні (це іронічно сказано).

   

 50. — Тетяна ·

  проведіть, будь ласка, роз‘яснювальну бесіду з праціниками вашої аптеки по вул.Виговського. Якщо вони не знають про існування якихось ліків, то це не означає. що їх не існує. Чому, коли купуєшь дорогі імпортні ліки, вони вкурсі їх існування, а коли просиш аналоги ціх ліків, вони кричать, вигадують різні аргументи, тільки б умовити купити дорогі ліки? чи це політика така господарів аптек?

   

 51. — Олександр ·

  Полегшіть життя собі і клієнтам – зробіть, будь ласка, нормальний пошук ліків через інтернет-сайт. Повірте, ваша мережа втрачає багато клієнтів. Оскільки я та багато інших не готові додзвонюватись по півдня в Кол-центр чи вистоювати по 20-40 хв в чергах заради меншої ціни на 1-2 грн. І це не факт. Оскільки далеко не часто у вас дешевше, ніж в інших аптеках, а іноді і дорожче. Рекомендація: зробіть аналогічний пошук, як на сайті мережі “Аптека низьких цін”. У вас мережа набагато менша, а до людського вигляду не можете налагодити контакт з клієнтом. Одні старі бабусі без інтернету – це не весь споживчий ринок ліків. Якщо є кілька приходів в одній аптеці одного препарату – так і відображайте.
  Підсумок: вчіться, бо конкуренти з“їдять вас.
  Я краще сформую собі список ліків через інтернет-сайт, ніж видзвонювати по колл-центрах заради 10 Фервексів. Я не один такий.
  100 років мені не треба середньої ціни по мережі, оскільки по факту в окремо взятій аптеці вона може відрізнятись і на 10 грн, і на 100 грн.

   

 52. — Ростислав ·

  Доброго дня.Наскільки я знаю у вас в Дрогобичі знаходиться аптека в не зовсім хорошому місці.Можу Вам запропонувати хороший варіант оренди приміщення в центрі,найбільш прохідному місці,за дешевою ціною.Якщо зацікавить Вас відпишіть на пошту або зателефонуйте 0685076485

   

 53. — Мирослава ·

  Не задоволена продукцією та обслуговуванням. 05.07.2015 в аптеці попросила мазь від опіку, запропонували Пантенол випуску 2012 року Сербії 30г 73 грн !! А свіжішого і дешевшого нема ??? І біль з опіку теж погано знімала, мабуть пора сходити з цієї мережі аптек!

   

 54. — Христина ·

  02.07.2015 в Знахарі на Дорошенка купила Маалокс 250 мл в банці. Препарат рідкий, без натяку на густоту, розшаровується на білий осад і прозору рідину. На смак- яскраво виражений присмак металу з терпкістю. Оскільки між Маалоксом в пакеті, що був куплений в іншій аптеці( густий, однорідний, з приємним присмаком) і в банці величезна різниця, можу стверджувати що купила у вас підробку!

   

 55. — ІРИНА ·

  Компанія “ВАШ ДІМ” пропонує безоплатно приміщення для мережевої аптеки в ЖМ “Пасічний”, є приміщення від 50 до 180 кв.м., відповідаютьб всім вимогам.Заселений мікрорайон терміново потребує аптеки!!!Дод. інформація за тел.0673745254

   

 56. — Назар ·

  Шановні, пора вже відкривати аптеку в Рясне2 або в Рясне1.

   

 57. — Степан ·

  Це просто жах. Пошук медикаментів не працює. Дозвонитись нереально. Ціни підросли до вище середніх. Констатую факт.Піар хід з “хорошою аптекою” закінчився, тепер як і всюди, а люди вже привикли туди ходити.

   

 58. — Оксана ·

  До вас неможливо дозвонитись.Не аптека а бог зна що.Ви не вмієте праювати з людьми………………..

   

 59. — Олена ·

  ЧОМУ до вас нереально додзвонитися???????????

   

 60. — Іванка ·

  Аптека стала значно дорога і черги великі.
  Чому номер вказаний а довідка не працює?????не дозвонитися

   

 61. — Андрій ·

  а коли відкриття аптеки в районі вул. Личаківська???

   

 62. — Оксана ·

  Відкрийте відділення в Рясне,ви тут теж потрібні).Пенсіонерам або мамочкам з малюками проблематично доїжджати до інших відділень.

   

 63. — Ольга ·

  Подібна проблема про мигаючий хрест була і по вул. Симоненка, але на прохання мешканців цю проблему вирішили.
  P.S. Аптеку на Личаківській 54 ще не відкрили.

   

 64. — Ірина ·

  Мережа аптек “знахар”, що прикривається турботою про здоров‘я людей, насправді цинічно ігнорує елементарні санітарно-гігієнічні норми. 30 квітня 2015 року було встановлено на вул. Личаківській 54 , де відкрили ще одну аптеку , величезний мигаючий люмінісцентний хрест перед вікнами мешканців, світло від якого не може захистити жодна штора. Мигаюче надяскраве світло викликало вночі напад гіпертонічної хвороби, тахікардію та різке погіршення стану здоров‘я. Скаргу в найближчий час буде надіслано в МОЗ України та до компетентних органів місцевої влади про порушення прав мешканців, та про дії власників мережі аптек “знахар”, що несуть реальну загрозу здоров‘ю

   

 65. — Галина ·

  Брехливе та хамське обслуговування, ціна по довідці і на місці в аптеці відрізняється від 15 до 40 грн., з людей роблять дураків що провізор що замаптеки не компететні в ліках взагалі.Ліки поверненню не підлягають але на цю суму можуть запропонувати обмін.Це відділення аптеки на вулиці Мазепи

   

 66. — Настя ·

  Хороша аптека, приємний персонал, який в порадах ніколи не відмовляє, помірні ціни, не високі, сервісом дуже задоволена, хоча довідка дещо не удосконалена.

   

 67. — Максим ·

  УВАЖАЕМАЯ АПТЕКА ЗНАХАРЬ!
  ОБЪЯСНИТЕ ПОЛИТИКУ ВАШУ ЦЕНОВУЮ.
  На прошлой неделе брал КАЛИЯ ОРОТАТ по 8 грн за пластинку .теперь он по 17 грн за пластинку 10 таб!!! брал в аптеке на Городоцкой 82.
  Что за бред у вас твориться там ????!!!

   

 68. — Ольга ·

  Аптека на Дорошенка, 16.04. провізор Козак(прізвище могла не розчути) замість того,щоб обслуговувати мене, я чекала в черзі, пробивала ліки якійсь жіночці,яка стояла поряд.На моє зауваження,що мені важко стояти з дитиною на руках – відповіла що обслуговує ЛІКАРЯ! а я типу так,проста смертна. А дитину можу посадити у візок… Якщо у вас лікарі обслуговуються поза чергою з доступом за прилавок – напишіть оголошення,як наприклад вагітні чи інваліди, щоб було зрозуміло. І чому за прилавок, де зберігаються препарати мають доступ сторонні люди? Ну і провізорам варто було б бути ввічливішими

   

 69. — Левко ·

  Та коли ж ви на кінець зробити доступною систему он-лайн перегляду цін на препарати, як це зроблено в інших аптечних мережах. У вас це буде набагато простіше адже все в межах одного міста!!! А то додзвонитись на аптечну довідку практично нереально. За два роки мені жодного разу не вдалось.

   

 70. — Наталя ·

  Аптека знахар стала дорогою. В аптеці пропонують тільки імпортні ліки.Вітчизняних аналогів не пропонують

   

 71. — Олена ·

  Обов‘язково потрібно дзвонити на довідку і дізнаватися ціни! Ось наприклад мої таблетки на Сихові 260 грн. а на Б.Хмельницього 180 грн.(старий завіз), на Червоної Калини завжди дорожчі ціни бо там завжди дуже багато покупців!

   

 72. — Володимир ·

  В ціну замовлення включають вартість пакету, при цьому навіть не повідомлять про це і не питають, чи мені потрібен той пакетик. Продавець називає суму з цією непотрібною для мене річчю, вичитати можна лише в чеку коли тобі дають здачу.

   

 73. — Володимир ·

  Не розумію людей, які вистоюють черги в “Знахарі”-в інших аптеках завжди знаходжу дешевші ціни.

   

 74. — Олеся ·

  Неможливо додзвонитися у довідку! Прошу звернути увагу, Ви втрачаєте клієнтів!!!

   

 75. — Наталя ·

  дурять в аптеці по вул Виговського,завжди беріть чек і перевіряйте наявність ліків на руках і в чеку кількісно,бо не вміють поділити дози якщо не берете цілу упаковку а тільки планшетку і стосовно акцій (10 табл за 1 коп) не дають ,а пізніше продають завідувач в курсі ,хто це контролює?

   

 76. — Інна ·

  На головній сторінці вказані номери для довідкита резервування ліків з ноголосом телефонувати саме за вказаними номерами. Прошу адміністрацію повпливати на те, аби за цими номерами підіймали слухавки! Адже протяом години ніхто не відповідає за номером 2645337, інший постійно зайняти. Щиро дякую за розуміння.

   

 77. — Олена ·

  Фармацевти пропанують імпортні ліки, хоч є аналог вітчизняних декількох виробників. Будьте обережні і перед тим як купити, поцікавтесь інформацією в неті.

   

 78. — Оксана ·

  За телефонами додзвонитись не можливо, ідуть гудки і збивають!!!!!!!

   

 79. — Андрій ·

  Відсутня цілодобова доставка

   

 80. — Андрій ·

  За телефонами що на сайті та у довідковій додзвонитись неможливо.

  А ціни дійсно низькі, шкода що різні по мережі

   

 81. — Наталія ·

  Відкрийте аптеку в м. Самбір, бо ціни тут дуже кусючі по аптеках

   

 82. — Оксана ·

  Прохання відкрити вашу аптеку в Рясне1-2?

   

 83. — Коля ·

  Аптекою задоволений,особливо та,що на вул.Виговського.гарні приємні дівчата))

   

 84. — Лев ·

  Купляв ліки на Городоцькій там провізор через свою неуважність надрукувала в чеку препарат в кількості 2штуки хоча замовляв 1.Гроші не повернула.Навчіть ваших провізорів після замовлення уточняти назву препарату та його кількість і лиш тоді друкувати чек.

   

 85. — Галя ·

  Чому ви не відкриваєте аптеку в Червонограді?

   

 86. — Alla ·

  А ви могли б організувати (створити) вашу аптеку в Рясне 1, вул. Шевченко.
  Бо тут аптеки ніякі і ціни дуууже високі.
  А їхати, навіть на Городоцьку (особливо зимою)- нема сенсу…
  прошу поміркувати над цим питанням/проханням.
  з повагою до Вас

   

 87. — Маряна ·

  Чому не видається пошук на вітч.ліки(фарингосепт.фталазол)дешеві?на дорогі закордонні без пробл.Це що фішка така?купляти прорекламоване та дорогуче??

   

 88. — Михайло ·

  Шановні працівники мережі “Знахар”!
  У вигляді гуманітарної допомоги,
  Медичноу окружному госпіталю (на Чехова, Львів) ТЕРМІНОВО!!! необхідні препарати для надання допомоги пораненим бійцям з території АТО. Ось їх перелік: – нейрорубін; – імунофан (0,005% 1,0 №5); – кавінтон форте; – нейрон; – тималін №10; – адаптол 500мг; – сечоприймачі (50 шт.); – бахіли (1000 шт.); – рукавиці (100 пар); – оксібрал 3 уп.; – ноотропіл 3 уп.; – нейрорубін форте 2 уп.; – нейромідін

  А також потреби АТО в медичних препаратах: – кровспинні: целокс, гемостоп;
  Кровозупинні джгути (НАТО), степлер для внутрішньовенних крапельниць. – Знеболювальні: налбуфін, бутарфінол. – Охолоджуючі пакети, спреї (Діпгель), термопростині, плазмозамінники (США), шини Крамера.

  Засоби гігієни: – мило; – зубні пасти та щітки; – шампуні;
  Тел. 096 559 16 89 (Світлана)
  092 100 75 75 (Михайло)

   

 89. — Галина ·

  Ціни на сайті не відповідають тим, що в аптеці.Мала придбати антибіотик дитині а він виявися на 30 грн. дорожчий. Незмогла придбати необхідну дозу.

   

 90. — Наталя ·

  Неможливо до Вас додзвонитись! Постійно зайнято!!!

   

 91. — Марія ·

  було б дуже добре,якби ви відкривали ще аптеки,наприклад у Жовкві.

   

 92. — Олена ·

  Віднести вашу до дешевих, вже не можу.Ви стали дорогі, інколи в інших аптеках дешевші ціни.

   

 93. — Оля ·

  Компетентність та чуйність провізорів, наявність якісних ліків та низькі ціни – ось основні якості аптеки Знахар на Сихові, в якій завжди знаходиш те,що необхідно: корисні поради і допомогу)

   

 94. — надія ·

  хороша аптека на сайті знайшла що мені треба.один мінус через черги непроконсультуєшся і неподумаєш чи щось незабула бо ззаду дихають в потилицю

   

 95. — Максим ·

  Хорошая аптека с отличными ценами во Львове! Единственный минус – большие очереди

   

 96. — Віта ·

  Часто чую що в Знахарі багато підроблених ліків. Що це – здешевлення за рахунок підробок чи хід конкурентів? Прошу хто реально стикався обговорювати тут.

   

 97. — Роман ·

  Незадовільна інформація з телефонами аптек, точніше їх повна відсутність. Найчастіше ліки необхідно в той час коли довідка не працює, а бігти в аптеку 700 м. уточняти наявність та ціну не зручно. Прохання розмістити телефони аптек на сайті для зручності та якості послуг.

   

 98. — Марта ·

  Було би дуже добре змінити систему пошуку на сайті, а то більшу частину ліків не показує, якби була система пошуку за абеткою, було би зручніше

   

 99. — Іван ·

  За телефоном 032-2975589-було занято ,тепер неберуть трубки.Хочеться зателефонувати і дізнатись пронаявність,ціну.Поставте багатоканальний,чи візміть оператора.

   

 100. — зоран јанакиески ·

  Јас сум од Македонија и сакам да порачам антиседин,која е постапката и цената во еур.Благодарам

   

 101. — марян ·

  аптека супер презики найдешевші:)Ви молодці

   

 102. — Андрій ·

  Обновляйте свою базу даних цін на сайті. І зробіть онлайн замовлення ліків через сайт, які можна отримати без рецепту і забрати в аптеці без черги. Якщо ми хочемо в європу то потрібно зробити європейський сервіс.

   

 103. — Уляна ·

  Дуже підняли ціни на ліки.В інших аптеках є ліки набагато дешевше.

   

 104. — СВІТЛАНА ·

  Щось дуже все останнім часом стало дорожчати(((

   

 105. — kotowa.svitlana ·

  )))

   

 106. — Світлана ·

  :-)…..

   

 107. — Захар ·

  Висловлюю подяку філії мережі аптек “Знахар”, що на вул. Симоненка, 3.Колектив аптеки фінансово підтримав маленьку Анічку, що потребує складної операції. Вони дуже дружньо та оперативно зібрали суму в 500 грн, цим самим зробивши добру справу в цей святковий час. Я був приємно вражений розумінням та бажанням допомогти цього чудового колективу.
  Дяяякуууууюююю!!!!

   

 108. — Юлія ·

  Привіт Найкращі АПТЕЦІ!Дуже хороша аптека,найдешевші ціни,якісні медикаменти,допомагайте багатьом….дякуємо за доброту!

   

 109. — Люба ·

  ваша аптека справді найкраща,помірні ціни,оператори і аптекарі,привітні,завжди порадять,чи поправлять правільність ліків,велике прохання відкрити аптеку на вулиці пасічній-батальній,там так дорого,багато сусідів теж каже шоб ви відкрились в нашому районі,тому дуже просимо не минайте нас,бо багато пенсіонерів не має змогу їхати ,і також матерів з дітьми, маленькими,я сама гуляю з малюком,і з дівчатами говорила про вашу аптеку,а з малим в маршутці далеко їхати,і в чоловіка незавжди є можливість заїхати,тому будьласка чекаємо відкриття у нашому районі,успіху вам,бо ви дійсно найкращі

   

 110. — Оля ·

  Ваша аптека-це одні плюси-найдешевші ціни,широкий вибір ліків,приємні працівники. Хотілося б щоб Ваша аптека була у нас у Сколе. Це невелике містечко, але по суті немає нормальних аптек з нормальними цінами . Тому чекаємо Вас у Сколе!!!!!!!!!

   

 111. — Артур ·

  Ваша аптека найкраща у місті тай найдешевша.. Розвивайтесь

   

 112. — Лідія ·

  Була в новій аптеці на Дорошенка. Дуже гарне обслуговування, я дала рецепт мовчки і мені завуальовано перечислили ціни та наявність медикаментів.От це професіонали, молодці!Щоб ніхто в черзі не зрозумів про мої хвороби та ліки, це правильно!

   

 113. — Лідія ·

  Дуже хороші ціни! Гарні спеціалісти, але на Городоцькій попала на касира-фармацевта, яка дуже голосно говорила про мої ліки в рецепті. Я вважаю, що це некоректно, може я не хочу щоб всі знали що в мене і що я купляю.Зробіть зауваження вашим працівникам, щоб тихенько з людьми обговорювали!

   

 114. — Марта ·

  Доброго дня!
  Я є постійним клієнтом вашої мережі. До недавнього часу була покупцем у аптеці на вул. Симоненка. Обслуговування там на вищому рівні. Але ж як прикро не побачити цоього відношення до клієнтів у аптеці на вул. Городоцькій. Сьогодні(11.01.2013р.)я стикнулася з надзвичайно хамською поведінкою одного з провізорів. Будь ласка прийміть міри і зв‘яжіться за вказаною електронною адресою щодо деталей цього випадку. На перід спасибі.

   

 115. — Олена ·

  Найкраща аптека у Львові! Дякую Вам за чудовий вибір медикаментів,низькі ціни та кваліфікований і привітний персонал!!! І з сайтом Ви гарно придумали! Завжди можна дізнатись ціну і наявність будь-якого медикамента! Дякую! Молодці!

   

 116. — Віталій ·

  Все гарно у структурі мережі аптек “Знахар” приєднуюсь до чисельних позитивних відгуків,але у стрічці пошуку ліків,чомусь зникла інформація про ціни.З допомогою такої інформації людям легше визначитися де купувати і на які гроші розраховувати,хоча дешевше ніж у Вас не буває.Це значить,що Ваш колектив все правильно робить.Велике спасибі за те що Ви такі є!

   

 117. — Оксана ·

  Добрі ціни, професійні провізори, постійні черги свідчать що вами задоволені. Успіхів!

   

 118. — Андрій ·

  Аптека знахар – це справді НАРОДНА аптека!!!!!!! Успіху Вам у всьому!!!!!!!

   

 119. — Ірина ·

  Ми вже більше року користуємося послугами лише “Знахаря”! Дуже задоволені: найнижчі ціни, великий асортимент, гідне обслуговування. А сайт – це просто знахідка! Тепер ще до походу в аптеку, я можу приблизно розраховувати свої витрати. Головне побажання вам – залишайтесь такими, як ви є!

   

 120. — Олександра ·

  Молодці!
  Приємно мати справу з людьми, які вміють гарно працювати. Чудові аптеки з дійсно найнижчими в регіоні цінами (Відвідую аптеку по вул.Мазепи) і зручний сайт, на якому доступно все необхідне і нічого зайвого.

   

 121. — Володимир ·

  Ваша аптека дуже хороша, мені подобається обслуговування і ціни на медикаменти. Бачу ви потрошки розширяєтеся, на Мазепи і на Виговського вже є аптеки “Знахар”, от ще б у Сихівському районі десь відкрили б, оце було б чудово!

   

 122. — мах ·

  Велика подяка вашій Аптеці!!!!

  Ціни і обслуговування та ще й сайт – на ВИСОКОМУ РІВНІ !!!

   

 123. — Андрій ·

  Теплий промінь березневий
  Розбудив дзвінку весну.
  Ароматом квітів перших
  День святковий огорнув.
  Він вітання наші щирі
  Передасть всім дамам милим,
  Щоб жили в добрі і мирі
  Щоб здійснились їхні мрії,
  Щоб коханими були,
  Щоб у радості цвіли.
  . З повагою, Соломаха Андрій
  Регіональний менеджер ФК“Астрафарм”
  моб. +38-(050)-559-82-81

   

 124. — Марія ·

  Оновіть, будь-ласка, сайт, адже працює ще одна аптека – на Виговського.
  Якщо я замовляю ліки, чи можу я потім їх забрати в аптеці на Виговського.

   

 125. — Яна ·

  Сьогодні була в Вашій аптеці на Городоцькій. Мені сподобалось )))

   

 126. — марія ·

  найкращі ціни на ліки у вас допомагають людям у час кризи.дякуєм

   

 127. — ольга ·

  це дуже добра аптека з надзвичайно кфаліфікофаними провізорами!дякуємо!

   

 128. — Таня ·

  Дуже добре, що знову працює Ваш сайт. З його допомогою легко можна дізнатися про наявність і ціну медикаментів. Хоча є одне прохання до роботи пошуку медикаментів на сайті. Чи не можна, щоб при пошуку відкривалась вся база (наприклад, на першу букву назви ліків), тому що дуже часто в рецепті можна не розібрати якусь букву, або в різних аптеках по різному внесені назви медикаментів (наприклад, Хартил і Хартіл). В таких випадках, на жаль, на сайті вже не можна взнати ні про наявність медикаментів, ні про їх ціну. Думаю багато людей були б Вам вдячні, якщо Ви б покращили пошук медикаментів по назві. Вручну переглянувши базу, не професіоналу легше знайти необхідні медикаменти. Дякую.

   

 129. — Микита ·

  Ваша аптека найкраща з тих, що існують у
  Льові. Ціни найдешевщі, і великий вибір медикаментів. На мою думку є один мінус – мала кількість аптек, треба ррозширювати мережу і не тільки в Львівській, але і в інших областях…Успіху Вам і процвітання!!!