Знижки та акції 

 

Мережа аптек "Знахар" приймає активну участь у таких соціальних проектах як :

 

 

      - ОРАНЖ КАРД оранж- програма доступу до медикаментів "Оранж Кард" організована компаніямигрупи "ГлаксоСмітКляйн" в 2011 році. Спочатку програма стартувала з препаратами для лікування бронхіальної астми, пізніше - з онкологічними препаратами, а на сьогодні її дія поширюється на препарати для лікування аденоми предміхурової залози.

      Ця програма була створена для пацієнтів з хронічними захворюванями і перебувають у невигідному положенні. Участь у програмі безкоштовна. Детальнішу інформацію Ви можете отримати на сайті http://www.orangecard.com.ua

 

 

     - ТЕРАПІЯ ПЛЮС - терапіяця програма була створена зробити ефективне і високоякісне лікування препаратами більш доступним для пацієнтів з хронічними захворюваннями та надати підтримку в  їх лікуванні.

        Препарати програми "Тарапія Плюс" від компанії Астра Зенека направлені на такі розділи медицини, як: психіатрія, захворювання легенів, кардіологія, цукровий діабет, онкологія.

        Головна мета програми - надати знижки, які будуть збільшуватись з кожною придбаною упаковкою. Ознайомитись з правилами програми "Терапія Плюс" Ви зможете на сайті http://www.terapiaplus.com

 

 

        - МЕДІКАРД - медікардучасники цієї програми мають змогу купувати певні лікарські засоби, які використовуються у кардіології та для лікування захворювань органів дихання.

     При призначенні курсу лікування лікар вручає пацієнтові стартовий пакет, який містить інформацію про програму, карту і перелік авторизованих аптек, в яких можна зробити покупку зі знижкою. Детальніша інформація на http://medicard.com.ua/medicard

 

 

 

       - Проект ФАРМА-СТАРТфармасуть акції полягає в тому, що до придбаної упаковки, покупець додатково отримує безплатну, так звану соціальну упаковку. Таким чином компаніч робить доступніше рівно на третину таких захворювань як: епілепсія, артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця, вірусний гепатит С.

     Для того, щоб отримати соціальну упаковку, пацієнт повинен отримати соціальну карточку у свого лікуючого лікаря та обміняти її на соціальну упаковку у аптеці. Додаткову інформацію можна отримати на http://www.phs.ua

 
Знижка -15% на всю лінію продукції LA ROCHE-POSAY. Дерматологічна лабораторія La Roche-Posay — це результат поєднання термальної води, яка має цілющі властивості, і глибоких знань спеціалістів з чутливої шкіри. Сьогодні лабораторія підтримує партнерські зв’язки з 25 тисячами дерматологів з усього світу. Це згуртована спільнота з сорокарічною історією, яка виходить далеко за рамки щоденної підтримки у питаннях догляду за чутливою шкірою. Працюючи разом над унікальними клінічними дослідженнями, поєднуючи свої глибокі знання у сфері дерматології, підтримуючи безперервний процес навчання і беручи участь у соціальних акціях, працюючи пліч-о-пліч з професіоналами у галузі здоров’я шкіри, ми щодня поліпшуємо якість життя людей з чутливою шкірою.


Знижка -15% на всю лінію продукції ViCHI. Ці косметичні засоби родом із самого серця Франції - містечка під однойменною назвою. Це місце відоме своїми цілющими термальними водами, що містять 17 мінеральних солей і 13 мікроелементів, на весь світ з XVII століття. Завдяки активності компонентів і глибокого впливу на шкіру, вода знімає відчутні прояви подразнення на шкірі: поколювання, почервоніння. Вона пом'якшує шкіру, знижує підвищену чутливість шкіри і з кожним днем посилює її систему захисту від зовнішніх агресій. Ці води - одна з основ косметичних препаратів Віші.
При покупці Глюкометра One Touch Select отримайте в подарунок тест-полоски №50 Глюкометр "One Touch Select"- це маленький глюкометр, який містить меню українською та російською мовами і надає точний результат аналізу за 5 секунд. Система One Touch Select розрахована для використання поза тілом людини і завжди зможе допомогти в контролюванні ефективності лікування цукрового діабету. Цей пристій може використовуватися як в домашніх умовах для самоконтролю так і в медичних закладах. По своїй якості та точності глюкометр являється одним із найкращих виробів даного класу на європейському ринку.