Гарне волосся, здорові нігті та шкіра - запорука привабливості і впевненості у собі!


 

  Проблеми з волоссям, нігтями і шкірою - сигнал про те, що Ваш організм потребує допомоги зсередини, що йому не вистачає спеціального "будівельного матеріалу" для підтримки здорового росту нігтів, волосся та сяйва шкіри. Що ж робити, адже так хочеться бути привабливою?

 


         Справа в тому, що поганий стан волосся, нігтів і шкіри безпосередньо пов'язаний з нестачею певних вітамінів, а саме (одного з найважливіших!) Вітаміну В7, він же Вітамін Н, він же Біотин.

        

          Що таке біотин? Біотин називають Вітаміном Краси. Він бере участь в обміні речовин, значно впливає на ріст волосся, нігтів і стан шкіри. Біотин - водорозчинний вітамін, не накопичується в організмі, тому потребує постійного поповнення. Дефіцит біотину і викликає захворювання і косметичні проблеми з нігтями, волоссям та шкірою. Дослідження показали, що біотин відновлює структуру і нормалізує функцію шкіри і слизових оболонок, запобігає появі вугрів і комедонів, сприяє усуненню дрібних зморшок шкіри обличчя, лущення, лупи, себореї шкіри голови.

        

          Нігті і волосся в основному складаються з білкового матеріалу-кератину. Біотин відіграє вкрай важливу роль у синтезі кератину, відновлюючи структуру нігтів, волосся та шкіри.

        

          Важливу роль біотин грає і в жировому обміні - стимулює метаболічні шунти, завдяки чому суха шкіра відновлює свої властивості. При проблемі надлишкової жирності шкіри "вітамін краси" допомагає "спалити" надлишки жиру і сприяє нормальному стану шкіри, одночасно покращується загальна структура і зовнішній вигляд волосся. Крім того, біотин є "біологічним переносником" сірки, яка бере участь у синтезі іншого білка - колагену, і таким чином, позитивно впливає на структуру шкіри та її придатків, тобто все тих же волосся і нігтів.