Наші Нагороди     Знахар став одним із переможців конкурсу "Обличчя міста-2013"

 

 

Нагорода
 

 

    19 вересня 2013 року у конференц-залі готелю "Citadel Inn" за участі першого заступника міського голови Олега Синютки та президента Львівської ТПП Дмитра Афтанаса, відбулось нагородження переможців конкурсу "Обличчя міста 2013".

  

   Загалом до участі у XIV конкурсі промоції львівського підприємництва "Обличчя міста" цього року зголосилося понад 90 учасників. Серед них чимало таких, які взяли участь у заході вперше. Та до фіналу конкурсу потрапило лише 26 учасників. Ці підприємства презентували різні напрямки діяльності. Погалузево, відповідно до номінацій конкурсу, їх роботу оцінили експерти та львів'яни. До уваги взято якість надісланих презентацій, статистичні дані, експертні оцінки та рекомендації партнерів. Окрім експертних оцінок, враховано також опитування львів'ян: цьогоріч за улюблені компанії проголосувало майже 20 тисяч користувачів інтернету.

  

   Для "Знахаря" перемога у номінації "Скарбниця здоров'я: Львів медичний" стала особливою і має надзвичайно велике значення для його працівників, адже цю нагороду мережа отримала від рідного міста Львова.

 

 

 

 

 

 

Перемога у конкурсі "Панацея 2013"

 

    У третю суботу вересня, напередодні професійного Завідувачсвята дня фармацевта, у Всеукраїнському конкурсі професіоналів фармацевтичної галузі України "Панацея" 2013року мережа аптек "Знахар" перемогла одразу в двох номінаціях: відділення на вул. Городоцькій, 82 отримало звання найкраща "Аптека року", а завідувач Першого відділення на вул. Б.Хмельницького, 1 Наталія Романишин стала "Аптекарем року".